Utstillingsresultater for katter tilhørende (N) Ladejarlen

Sunnmørskatten, Ålesund, 11.09.2022

IT*Ankh Caronte, MCO d - Class 3, S. Jones (NO), Ex 1 CACS

IC SE*KobbaCat's Hilding, MCO d - Class 5, S. Jones (NO), Ex 1 CAGCIB BIV NOM

(N) Ladejarlen Angie, MCO fs - Class 11, G. J. Edvardsen (NO), Ex 1 BIV NOM

(N) Ladejarlen Miss You, MCO gs - Class 11, G. J. Edvardsen (NO), Ex 2

(N) Ladejarlen - Class 16, oppdrett nr 2 kat II

Sunnmørskatten, Ålesund, 10.09.2022

IT*Ankh Caronte, MCO d - Class 3, G. J. Edvardsen (NO), Ex 1 CACS BIV NOM

IC SE*KobbaCat's Hilding, MCO d - Class 5, G. J. Edvardsen (NO), Ex 1 CAGCIB

(N) Ladejarlen Angie, MCO fs - Class 11, D. Lukasik-Weber (PL), Ex 1 BIV NOM

(N) Ladejarlen Miss You, MCO gs - Class 11, D. Lukasik-Weber (PL), Ex 2

(N) Ladejarlen - Class 16, oppdrett nr 4 kat II

Vestkystkatten, Kristiansund, 06.08.2022

IT*Ankh Caronte, MCO d - Class 3, C. F. Sandon (IT), Ex 1 CACS

IC SE*KobbaCat's Hilding, MCO d - Class 5, C. F. Sandon (IT), Ex 1 CAGCIB BIV NOM

(N) Ladejarlen Mazikeen, MCO f - Class 7, C. F. Sandon (IT), Ex 1 CACIB

(N) Ladejarlen Ariel, MCO d 24 - Class 12, C. F. Sandon (IT), Ex 1 

(N) Ladejarlen Aurora, MCO f 09 24 - Class 12, S. Jones (NO), Ex 1

NO*Fjordlynx Guri Malla, MCO fs - Class 9, S. Moroni (IT), Ex 1 CAC

(N) Ladejarlen Angie, MCO fs - Class 12, S. Moroni (IT), Ex 2

(N) Ladejarlen Miss You, MCO gs - Class 12, S. Moroni (IT), Ex 1 NOM

IP SC (N) Ladejarlen Cornflake Girl DVM, MCO fs 22 - Class 6, S. Moroni (IT), Ex 1 CAPIB NOM

IP SC (N) Ladejarlen Cornflake Girl DVM, MCO fs 22 - Class 17a, K. Preiss (NO), Nr 4

(N) Ladejarlen - Class 16, oppdrett nr 1 kat II

Vestkystkatten, Kristiansund, 06.08.2022

IT*Ankh Caronte, MCO d - Class 3, S. Moroni (IT), Ex 1 CACS

IC SE*KobbaCat's Hilding, MCO d - Class 5, S. Moroni (IT), Ex 1 CAGCIB BIV NOM

(N) Ladejarlen Mazikeen, MCO f - Class 7, S. Moroni (IT), Ex 1 CACIB

(N) Ladejarlen Ariel, MCO d 24 - Class 12, S. Moroni (IT), Ex 1 

(N) Ladejarlen Aurora, MCO f 09 24 - Class 12, C. F. Sandon (IT), Ex 1

NO*Fjordlynx Guri Malla, MCO fs - Class 9, A. Veland (NO), Ex 1 CAC

(N) Ladejarlen Angie, MCO fs - Class 12, A. Veland (NO), Ex 1 NOM

(N) Ladejarlen Miss You, MCO gs - Class 12, A. Veland (NO), Ex 2

PR SC (N) Ladejarlen Cornflake Girl DVM, MCO fs 22 - Class 6, A.Veland (NO), Ex 1 CAPIB NOM

IP SC (N) Ladejarlen Cornflake Girl DVM, MCO fs 22 - Class 17a, M. Edström (SE), Nr 4

(N) Ladejarlen - Class 16, oppdrett nr 3 kat II

Webkatten, Lillehammer, 31.07.2022

IT*Ankh Caronte, MCO d - Class 3, M. Biernaczyk (PL), Ex 1 CACS BIV

IC SE*KobbaCat's Hilding, MCO d - Class 5, M. Biernaczyk (PL), Ex 1 CAGCIB

(N) Ladejarlen Mazikeen, MCO f - Class 7, M. Biernaczyk (PL), Ex 1 CACIB NOM

(N) Ladejarlen Ariel, MCO d 24 - Class 12, M. Biernaczyk (PL), Ex 1 NOM

(N) Ladejarlen Angie, MCO fs - Class 12, C. F. Sandon (IT), Ex 1 NOM

(N) Ladejarlen Miss You, MCO gs - Class 12, C. F. Sandon (IT), Ex 2

Webkatten, Lillehammer, 30.07.2022

IT*Ankh Caronte, MCO d - Class 3, M. Vinkel (EE), Ex 1 CACS

IC SE*KobbaCat's Hilding, MCO d - Class 5, M. Vinkel (EE), Ex 1 CAGCIB

(N) Ladejarlen Mazikeen, MCO f - Class 7, M. Vinkel (EE), Ex 1 CACIB

(N) Ladejarlen Ariel, MCO d 24 - Class 12, M. Vinkel (EE), Ex 1 BIV

(N) Ladejarlen Angie, MCO fs - Class 12, M. Biernaczyk (PL), Ex 2

(N) Ladejarlen Miss You, MCO gs - Class 12, M. Biernaczyk (PL), Ex 1

KKMN, Trondheim 26.06.2022
IT*Ankh Caronte, MCO d - Class 3, C. Stoa (N=), Ex 1 CACS BIV
PR SC (N) Ladejarlen Cornflake Girl DVM, MCO fs 22 - Class 8, L. Scholten (NL), Ex 1 CAPIB NOM International Premier
PR SC (N) Ladejarlen Cornflake Girl DVM, MCO fs 22 - Class 17a, S. Jones (NO), Nr 3 av 5
(N) Ladejarlen Fiona, MCO f 09 - Class 12, Z. Memedov (SE), Ex 2
(N) Ladejarlen Mazikeen, MCO f - Class 9, C. Stoa (NO), Ex 1 CAC Champion
(N) Ladejarlen Angie, MCO fs - Class 12, L. Scholten (NL), Ex 1
(N) Ladejarlen Miss You, MCO gs - Class 12, L. Scholten (NL), Ex 3
(N) Ladejarlen Paint It Black, MCO ns - Class 12, L. Scholten (NL), Ex 1 BIV NOM + 1 stemme i panel
NO*Fjordlynx Guri Malla, MCO fs - Class 9, L. Scholten (NL), Ex 3
(N) Ladejarlen Aurora, MCO f 09 24 - Class 12, Z. Memedov (SE), Ex 3
(N) Ladejarlen Ariel, MCO d 24 - Class 12, C. Stoa (NO), Ex 1
(N) Ladejarlen - Beste kull av 2 - med Miss You, Angie og Paint It Black

KKMN, Trondheim 25.06.2022
IT*Ankh Caronte, MCO d - Class 3, L. Scholten (NL), Ex 1 CACS BIV NOM Distinguished Variety Merits
PR SC (N) Ladejarlen Cornflake Girl DVM, MCO fs 22 - Class 8, Z. Memedov (SE), Ex 1 CAPIB NOM + 1 stemme i panel
PR SC (N) Ladejarlen Cornflake Girl DVM, MCO fs 22 - Class 17a, S. Mösch (LI), Nr 2 av 5
(N) Ladejarlen Fiona, MCO f 09 - Class 12, C. Stoa (NO), Ex 2
(N) Ladejarlen Mazikeen, MCO f - Class 9, L. Scholten (NL), Ex 2
(N) Ladejarlen Angie, MCO fs - Class 12, Z. Memedov (SE), Ex 3
(N) Ladejarlen Miss You, MCO gs - Class 12, Z. Memedov (SE), Ex 2
(N) Ladejarlen Paint It Black, MCO ns - Class 12, Z. Memedov (SE), Ex 1
NO*Fjordlynx Guri Malla, MCO fs - Class 9, Z. Memedov (SE), Ex 1 CAC NOM
(N) Ladejarlen Aurora, MCO f 09 24 - Class 12, C. Stoa (NO), Ex 3
(N) Ladejarlen Ariel, MCO d 24 - Class 12, L. Scholten (NL), Ex 1
(N) Ladejarlen - Beste kull av 2 - med Miss You, Angie og Paint It Black

Sundsvalls Kattklubb, Sundsvall, Sverige 19.06.2022
PR SC (N) Ladejarlen Cornflake Girl DVM, MCO fs 22 - Class 8, Y. R. Folch (FR), Ex 1 CAPIB
IT*Ankh Caronte, MCO d - Class 3, Å. Carnbrand (SE), Ex 1 CACS BIV
CH SE*KobbaCat's Hilding, MCO d - Class 7, D. Kaae (DK), Ex 1 CACIB International Champion
(N) Ladejarlen Fiona, MCO f 09 - Class 12

Sundsvalls Kattklubb, Sundsvall, Sverige 18.06.2022
SC (N) Ladejarlen Cornflake Girl DVM, MCO fs 22 - Class 10, P. Nyrup (DK), Ex 1 CAP Premier
IT*Ankh Caronte, MCO d 22 - Class 5, D. Kaae (DK), Ex 1 CAGCIB BIV Grand International Champion
CH SE*KobbaCat's Hilding, MCO d - Class 7, D. Kaae (DK), Ex 1 CACIB

Scandinavian Winner Show, Tampere 16.-17.04.2022

(N) Ladejarlen Fiona, MCO f 09 - Class 12, B. Wikström (SE), Ex2

Trønderkatten, Trondheim 10.04.2022

IC IT*Ankh Carone, MCO d 22 - Class 5, J. Gustaitiene (LT), Ex1 CAGCIB
CH SE*KobbaCat's Hilding, MCO d - Class 7, J. Gustaitiene (LT), Ex 1 CACIB BIV
(N) Ladejarlen Fiona, MCO f 09 - Class 12, M. Kudra (PL), Ex 3
SC (N) Ladejarlen Cornflake Girl DVM, MCO fs 22 - Class 10, A. Romero (IS), Ex 1 CAP NOM
SC (N) Ladejarlen Cornflake Girl DVM, MCO fs 22 - Class 17a, M. Kudra (PL), Nr. 3

Trønderkatten, Trondheim 09.04.2022

IC IT*Ankh Carone, MCO d 22 - Class 5, M. Kudra (PL), Ex1 CAGCIB
CH SE*KobbaCat's Hilding, MCO d - Class 7, M. Kudra (PL), Ex 1 CACIB
(N) Ladejarlen Fiona, MCO f 09 - Class 12, J. Gustaitiene (LT), Ex 2
S*Precious Blue's YayZee, MCO ns - Class 9, G. Guzmán (ES), Ex 3
SC (N) Ladejarlen Cornflake Girl DVM, MCO fs 22 - Class 10, G. Guzmán (ES), Ex 1 CAP NOM
SC (N) Ladejarlen Cornflake Girl DVM, MCO fs 22 - Class 17a, S. Jones (NO), Nr. 2

Adelkatten, Hamar 05.12.2021

CH SE*KobbaCat's Hilding, MCO d - Class 7, R. A. Sætre (NO), Ex 1 CACIB NOM
S*Precious Blue's YayZee, MCO ns - Class 9, A. Veland (NO), Ex 2

Adelkatten, Hamar 04.12.2021

SE*KobbaCat's Hilding, MCO d - Class 9, A. Veland (NO), Ex 1 CAC CHAMPION
S*Precious Blue's YayZee, MCO ns - Class 9, R. A. Sætre (NO), Ex 2

Sunnmørskatten, Ålesund 11.09.2021

SE*KobbaCat's Hilding, MCO d - Class 9, S. Jones (NO), Ex 1 CAC
SC (N) Ladejarlen Cornflake Girl DVM, MCO fs 22 - Class 1, M. Ziemianska (PL), Ex 1 HP
SC (N) Ladejarlen Cornflake Girl DVM, MCO fs 22 - Class 17a, S. Mösch (LI), Nr. 3
(N) Ladejarlen Mazikeen, MCO f - Class 9, S. Jones (NO), Ex 1 CAC
S*Precious Blue's YayZee, MCO ns - Class 9, M. Ziemianska (PL), Ex 1 CAC NOM
NO*Fjordlynx Guri Malla, MCO fs - Class 12, M. Ziemianska (PL), Ex 1
SC (N) Ladejarlen Storm, MCO a - Class 1, M. Kudra (PL), Ex 1 HP NOM

Sunnmørskatten, Ålesund 11.09.2021

SE*KobbaCat's Hilding, MCO d - Class 9, S. Mösch (LI), Ex 1 CAC
GIC (N) Ladejarlen Cornflake Girl DVM, MCO fs 22 - Class 3, A. Hauge (NO), Ex 1 CACS BIV NOM SUPREME CHAMPION
GIC (N) Ladejarlen Cornflake Girl DVM, MCO fs 22 - Class 17a, S. Jones (NO), Nr. 2
(N) Ladejarlen Mazikeen, MCO f - Class 9, S. Mösch (LI), Ex 1 CAC BIV
S*Precious Blue's YayZee, MCO ns - Class 9, A. Hauge (NO), Ex 1 CAC
NO*Fjordlynx Guri Malla, MCO fs - Class 12, A. Hauge (NO), Ex 1 NOM
GIC (N) Ladejarlen Storm, MCO a - Class 3, A. Hauge (NO), Ex 1 CACS SUPREME CHAMPION

 

Maine Coon Mesterskap, Vinterbro 31.07.2021

SE*KobbaCat's Hilding, MCO d - Z. Memedov (SE), Ex 2
GIC (N) Ladejarlen Cornflake Girl DVM, MCO fs 22 - C. Stoa (NO), Ex 1, NOM

GIC (N) Ladejarlen Cornflake Girl DVM, MCO fs 22 - R.Turpeinen Stoa (FI), Beste senior kat. II
(N) Ladejarlen Anna, MCO f 09 - Z. Memedov (SE), Ex 2, Dommerens favoritt

(N) Ladejarlen Mazikeen, MCO f - Z. Memedov (SE), Ex 1
S*Precious Blue's YayZee, MCO ns - Z. Memedov (SE), Ex 1

GIC (N) Ladejarlen Storm, MCO a - C. Stoa (NO), Ex 1 BIV

Sunnmørskatten, Ålesund 22.09.2019

IT*Ankh Caronte, MCO d 22 - Class 5, J. Billing (DK), Ex1 CAGCIB BIV NOM

IT*Ankh Caronte, MCO d 22 - Class 15, Beste avlshann

(N) Ladejarlen Sai Che, MCO d - Class 11, J. Billing (DK), Ex1

(N) Ladejarlen Sai Che, MCO d - Class 16, 2.oppdrett

NO*Hells Kitchen Gaia, MCO f 09 - Class 11, G. Edvardsen (NO), Ex1

(N) Ladejarlen Anna, MCO f 09 - Class 12, G. Edvardsen (NO), Ex1 BIV NOM

Sunnmørskatten, Ålesund 21.09.2019

IT*Ankh Caronte, MCO d 22 - Class 5, G. Edvardsen (NO), Ex1 CAGCIB NOM

IT*Ankh Caronte, MCO d 22 - Class 15, Beste avlshann

(N) Ladejarlen Sai Che, MCO d - Class 11, G. Edvardsen (NO), Ex1 BIV NOM

(N) Ladejarlen Sai Che, MCO d - Class 16, 2.oppdrett

NO*Hells Kitchen Gaia, MCO f 09 - Class 11, K. Rautio (FI), Ex1

(N) Ladejarlen Anna, MCO f 09 - Class 12, K. Rautio (FI), Ex1 BIV NOM

Vestkystkatten, Kristiansund 11.08.2019

(N) Ladejarlen Mockingbird, MCO n 09 - Class 7, Z. Memedov (SE), Ex1 CACIB

(N) Ladejarlen Hera, MCO n 09 - Class 11, Z. Memedov (SE), Ex1

IT*Ankh Caronte, MCO d 22 - Class 5, C. Stoa (NO), Ex1 CAGCIB NOM

(N) Ladejarlen Sai Che, MCO d - Class 12, C. Stoa (NO), Ex1 NOM

(N) Ladejarlen Sai Che, MCO d - Class 16, 2.oppdrett

NO*Hells Kitchen Gaia, MCO f 09 - Class 11, L. Glem (DK), Ex1

(N) Ladejarlen Anna, MCO f 09 - Class 12, L. Glem (DK), Ex1 BIV NOM

Vestkystkatten, Kristiansund 10.08.2019

(N) Ladejarlen Mockingbird, MCO n 09 - Class 7, L. Glem (DK), Ex1 CACIB

(N) Ladejarlen Hera, MCO n 09 - Class 11, L. Glem (DK), Ex1

IT*Ankh Caronte, MCO d 22 - Class 5, L. Glem (DK), Ex1 CAGCIB

(N) Ladejarlen Sai Che, MCO d - Class 12, L. Glem (DK), Ex1

(N) Ladejarlen Sai Che, MCO d - Class 16, 3.oppdrett

NO*Hells Kitchen Gaia, MCO f 09 - Class 11, M. Westerlund (SE), Ex1 NOM

(N) Ladejarlen Anna, MCO f 09 - Class 12, M. Westerlund (SE), Ex1 BIV NOM

Storsjökatten, Østersund 09.06.2019

IT*Ankh Caronte, MCO d 22 - Class 5, J. Billing (DK), Ex1 CAGCIB BIV

(N) Ladejarlen Sai Che, MCO d - Class 12, J. Billing (DK), Ex1

Storsjökatten, Østersund 08.06.2019

(N) Ladejarlen Sai Che, MCO d - Class 12, D. Mastrangelo (IT), Ex1 BIV

Trønderkatten, Trondheim 14.04.2019

(N) Ladejarlen Gaia, MCO n 09 - Class 12, L. Comorio (IT), Ex1

IT*Ankh Caronte, MCO d 22 - Class 7, K. Preiss (NO), Ex1 CACIB

(N) Ladejarlen Silwerwing, MCO g 22 - Class 9, K. Preiss (NO), Ex3

NO*Magic Lynx Bella, MCO f 03 - Class 5, G. Edvardsen (NO), Ex1 CAGCIB

NO*Magic Lynx Bella, MCO f 03 - Class 19, L. Comorio (IT), Kull nr. 2

(N) Ladejarlen Apollon, MCO d 09 - Class 12, G. Edvardsen (NO), Ex 2

(N) Ladejarlen Apollon, MCO d 09 - Class 16, 7.oppdrett

(N) Ladejarlen Selene, MCO f 09 - Class 12, G. Edvardsen (NO), Ex4

NO*Hells Kitchen Gaia, MCO f 09 - Class 12, G. Edvardsen (NO), Ex1

Trønderkatten, Trondheim 13.04.2019

(N) Ladejarlen Gaia, MCO n 09 - Class 12, I. Chiavuzzo (CH), Ex1

IT*Ankh Caronte, MCO d 22 - Class 7, I. Chiavuzzo (CH), Ex1 CACIB

(N) Ladejarlen Silwerwing, MCO g 22 - Class 9, I. Chiavuzzo (CH), Ex3

NO*Magic Lynx Bella, MCO f 03 - Class 5, K. Pocci (IT), Ex1 CAGCIB

NO*Magic Lynx Bella, MCO f 03 - Class 19, K. Preiss (NO), Kull nr. 2

(N) Ladejarlen Apollon, MCO d 09 - Class 12, K. Pocci (IT), Ex 2

(N) Ladejarlen Apollon, MCO d 09 - Class 16, 6.oppdrett

(N) Ladejarlen Selene, MCO f 09 - Class 12, K. Pocci (IT), Ex3

NO*Hells Kitchen Gaia, MCO f 09 - Class 12, K. Pocci (IT), Ex1 NOM

FFH, Sveits 31.03.2019

IT*Ankh Caronte, MCO d 22 - Class 7, D. Filler (CH), Ex1 CACIB

FFH, Sveits 31.03.2019

IT*Ankh Caronte, MCO d 22 - Class 9, T. Friškovec-Keller (SI), Ex1 CAC